дивись.info

Франковий виш вимагає від Януковича звільнити Азарова

Франковий виш вимагає від Януковича звільнити Азарова

Звернення академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка до Президента України

Шановний пане Президенте України!

21 листопада 2013 року прес-служба Кабінету міністрів України повідомила про рішення Уряду призупинити процес підготовки до укладання  Угоди про Асоціацію України із Європейським Союзом.

Ми переконані, що це рішення Кабінету міністрів України суперечить Законові України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики», який утверджує одним із стратегічних пріоритетів зовнішньої політики України та її державотворчого процесу «забезпечення інтеграції України в європейський політичний, економічний, правовий простір з метою набуття членства в Європейському Союзі».

Призупинення євроінтеграційного  поступу суперечить волі українського народу жити в суспільстві, де визначальними є гуманістичні цінності, верховенство права і повага до основних прав людини, а економічна модель розвитку сприяє високим стандартам життя та соціальній захищеності. Саме тому українське студентство розцінило дії Уряду як замах на їхнє майбутнє, на їхню українську мрію про гідне життя в європейській родині цивілізованих країн.

Академічна спільнота Львівського університету завжди плекала ідеали свободи та демократії, формувала почуття інтелектуальної мужності, національної гідності, моральної відповідальності та громадянського сумління. Одностайно підтримуючи ініціативи студентів, рішуче вимагаємо від Вас, пане Президенте:

  • відправити уряд М.Я. Азарова у відставку;
  • підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом на Вільнюському саміті 28 листопада 2013 р.

Водночас заявляємо про свій намір і надалі захищати вибір наших студентів і українського суспільства відповідно до своїх конституційних прав, своєї університетської місії та свого громадянського сумління.

Від Вченої ради Університету Заступник голови Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка  Височанський В.С.

Від профкому працівників Університету Голова Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка Качмар В.М.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.