дивись.info

Львівська Асоціація міст України підтримала євроінтеграцію

Львівська Асоціація міст України підтримала євроінтеграцію

Сьогодні відбулось засідання Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, під час якого одноголосно було прийнято заяву щодо ситуації, що склалась в Україні з процесом євроінтеграції. На засіданні був також присутній віце-президент Асоціації міст України, голова Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, міський голова Львова Андрій Садовий.

«Сьогодні на засіданні Асоціації міст ми підтримали звернення на євроінтеграційний курс нашої держави. Всі міста Львівщини одностайні, що Україна має підписати Асоціацію з Європейським Союзом. Це є воля народу і цю волю народу треба поважати. Я радий,  що у Львові ні влада, ні політики не причетні до майданів. Це є воля молодих людей. І це є дуже великий плюс, тому що вони самоорганізувались і там є самодисципліна. Це є громадянська позиція кожної людини», – сказав віце-президент Асоціації міст України, голова Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, міський голова Львова Андрій Садовий.

Подаємо текст заяви повністю:

«ЗАЯВА

21 листопада 2013 року Кабінетом Міністрів України було прийнято на своєму засіданні розпорядження під назвою «Питання укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами – членами, з іншої сторони».

Цим документом було вирішено призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію і дію рішення Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. «Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами — членами, з іншої сторони».

Окрім призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про асоціацію з ЄС, у цьому розпорядженні дані чіткі посилання про відновлення активного діалогу з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу.

Львівське регіональне відділення асоціації міст України вважає це рішення:

–                незаконним, оскільки вектор розвитку України на євроінтеграцію зафіксований у Законі, і цим повинні керуватися у своїх рішеннях та діях усі органи та посадові особи влади, включно з найвищими;

–                антидемократичним, оскільки за усіма соціологічними опитуваннями напрям євроінтеграції має найвищий рівень суспільної підтримки серед людей;

–                антинародним, оскільки стандарти прав людини та рівня життя людей у ЄС є найвищими у світі і саме цього прагне Український народ;

–                протиприроднім, оскільки Україна історично та географічно завжди була невід’ємною складовою Європи і Угода про асоціацію є лише відновленням «статус кво».

Зважаючи на вищевикладене, викладаючи волю та прагнення територіальних громад, які ми представляємо,

Львівське регіональне відділення асоціації міст України вимагає:

–                від Президента України – підписати Угоду про асоціацію з ЄС, для чого вжити усіх наданих повноважень щодо відновлення виконавчими органами влади процесу підготовки до євроінтеграції ;

–                від Верховної Ради України – відправити у відставку Кабінет Міністрів України .

Закликаємо:

–                Усі місцеві ради – провести власні засідання та висловити підтримку євроінтеграційного курсу держави ;

–                Усіх українських громадян – до активної громадської позиції та загальної мобілізації для захисту національного курсу на євроінтеграцію».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.