дивись.info

Сало взявся за ліс

Сало взявся за ліс

Олег Сало під час апаратної наради 25 листопада наголосив на важливості збереження лісових насаджень у Львівській області. Зокрема очільник області зазначив на важливості заборони суцільної рубки лісу.

«Нам усім слід дбайливіше ставитися до зелених насаджень, – сказав Олег Сало. – Адже, у разі застосування вибіркової системи рубок, ліси максимально зберігають і виконують водоохоронні, захисні та інші корисні властивості. Лісова ділянка повинна бути постійно вкрита лісовою рослинністю», – додав він.

Також очільник області дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів узагальнити інформацію щодо фірм, які працюють на Львівщині, але зареєстровані в інших областях країни.

«Сьогодні вкрай важливо мати чітке розуміння скільки представників із різних областей України працюють на Львівщині, вирубуючи місцевий ліс. Адже зараз мова йде про наповнення місцевого бюджету», – завважив керівник ОДА.

Окрім цього, Олег Сало зазначив, що слід пришвидшити процес передачі військового лісгоспу на баланс місцевих лісових господарств. Очільник області запевнив, що найближчим часом звернеться до Кабінету Міністрів України для пришвидшення вирішення цього питання.

прес-служба ОДА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.