дивись.info

Україна має спробувати пожити у Європі, – Положинський (відео)

Україна має спробувати пожити у Європі, – Положинський (відео)

Музикант гурту “Тартак” вважає, що Україні потрібно хоча б спробувати змінити вектор зовнішнього розвитку

“Україна багато років полягала в дуже тісних, можливо, навіть занадто тісних, відносинах з Росією. І через це – в дуже віддалених з Європою”, – вважає музикант Сашко Положинський, лідер гурту “Тартак”.

У коментарі LB.ua для спецпроекту “КультМАЙДАН” Положинський розповів, що вважає, що в України є величезний потенціал – “і природний , і економічний, і людський”. “От тільки ми чомусь відстали від Європи. Україна – одна з найвідсталіших країн Європи”, – говорить він.

“Хочеться спробувати, просто спробувати (побути в Європі – прим.). 20 років ми прожили в пострадянському, проросійському просторі, давайте тепер стільки ж пробудемо в європейському. А якщо не вийде, ми скажемо: вибачте, Європа, нам з Росією краще. Просто потрібно спробувати. Один раз. А далі подивимося”.

Олександр Положинський – музикант, лідер популярної української групи “Тартак”. Активно висловлює свою політичну позицію, під час Помаранчевої революції 2004 року пісня “Тартака” – “Я не хочу” – була одним з гімнів протестувальників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.