дивись.info

Вихідці зі Львова, які зараз живуть у штаті Нью-Джерсі (США), хочуть надати допомогу Євромайдану

Вихідці зі Львова, які зараз живуть у штаті Нью-Джерсі (США), хочуть надати допомогу Євромайдану

На номер гарячої телефонної лінії Координаційного штабу Львівської обласної ради (0-800-501-727) задзвонила жителька міста Львова та повідомила, що її знайомі, які зараз живуть у штаті Нью-Джерсі (Сполучені Штати Америки), цікавляться, яким чином вони можуть надати допомогу для підтримки Євромайдану, а, відтак, – підтримки європейського курсу України.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради

Дівчина повідомила, що її друзі раніше жили у місті Львова, а тепер – в Америці. Вона попросила контактні номера телефонів студентів, які, власне, і організували цю революцію в Україні.

«Мої знайомі спостерігають за тим, що у нас відбувається і дуже вболівають за всіх нас і за нашу долю. Вони хочуть допомогти тим, хто творить європейське майбутнє України», – сказала додзвонювачка.

Загалом впродовж 26 листопада станом на 17.00 годину на телефон Гарячої лінії Координаційного штабу надійшло сім телефонних дзвінків. Люди цікавилися контактними даними осіб, які організовують виїзд до Києва. Серед тих, хто зателефонував на цю гарячу лінію, був і голова Стрийської районної ради.

Один із дзвінків надійшов від громадянина, який представився Ігорем зі Самбора. Чоловік поцікавився, куди він може приїхати, щоби надати мітингувальникам допомогу, зокрема, – передати їм намети та їжу.

Нагадаємо, Координаційний штаб студентської ради приймає всі побажання, звернення та пропозиції громадян щодо проведення акцій на підтримку підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.

Зокрема, люди можуть звертатися до цього штабу та надавати допомогу (одяг, їжу тощо), в тому числі грошову, – для підтримки всеукраїнської акції «Євромайдан».

Як повідомив студент Андрій Ткачук, доброчинні грошові внески прийматимуть тільки за перерахунком, оскільки в кінцевому результаті будуть звітуватися за кожну гривню.

Волонтери організовують прийом заявок громадян на виїзд до столиці, де відбудеться Євромайдан. Також ми чекаємо на людей, які їдуть до Києва і можуть забрати туди людей. Зараз допомога кожної людини є вкрай важливою», – сказав Андрій Ткачук.

Принагідно даємо банківські реквізити для перерахунку коштів на акцію «Євромайдан»:

Р/р:260092020
МФО:325268

ЗКПО: 25237542

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.