дивись.info

Львівські «Карапузи за ЄС» (фото)

Львівські «Карапузи за ЄС» (фото)

Близько півсотні батьків з малюками, починаючи з тримісячного віку, зібралися на Площі ринок з Гаслами «Європа – це закриті люки», «Євросоюз – це Діснейленд», «Митний союз – какашка».

«Ініціатива виникла в соціальних мережах. Просто не можемо залишатися осторонь, адже сподівалися, що хоч наші дітки зможуть жити в європейських умовах», – каже одна з ініціаторів акції Світлана Кирильчук.

«Ми дев’ять років тому були в Києві на Майдані, а зараз дочка не відпускає. Але залишатися осторонь не можемо, тому хоч якось намагаємося проявити свою позиції, – додала учасниця акції Софія Шипівдич.

«В Україні дітей народжувати страшно. Замість тішитися першим крокам сина, боюся, щоб десь не впав у люк. В Євросоюзі – відкритий люк – це надзвичайна ситуація, в нас це типова ситуація», – пояснює свою участь в акції мама п’ятимісячного хлопчика Мар’яна П’єцух.

Батьки разом з дітьми написали символічного листа губернатору Олегу Саду та президенту Віктору Януковичу, де вказали свої очікування від Асоціації з ЄС. Зокрема, писали про комфортні дороги і тротуари для візочків, пандуси, можливість відкрито мандрувати з малюками.

Далі учасники пройшлися ходою від Ратуші до Львівської обласної адміністрації. По дорозі калатали дитячими брязкальцями і вигукували «Малюки ідуть в Європу», «Ми за асоціацію в ЄС. Свій лист передали у відділ звернення громадян ЛОДА.

Повідомила Мар’яна П’єцух

KARAPUZ 1 karapuz3 karapuz4

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.