дивись.info

У Львові диспетчеризовано 70 ліфтів

У Львові диспетчеризовано 70 ліфтів

Як поінформувала директор ЛКП «Львівсвітло» Марина Строєва, вже диспетчеризовано 70 ліфтів. До кінця року заплановано диспетчеризувати усі 333 ліфти у Франківському районі. Нагадаємо, з серпня цього року ЛКП «Львівсвітло» прийняло на обслуговування 957 ліфтів.

Усі диспетчеризовані ліфти можна відслідковувати на комп’ютері у пункті «Львівсвітло». У кожному ліфті встановлена спеціальна кнопка виклику диспетчера і зв’язок здійснюється он-лайн. Мешканцю вже не потрібно окремо телефонувати в установи. На диспетчерській оператор отримує звуковий сигнал та кольорове зображення одразу 17 поломок, які висвічуються також на екрані комп’ютера.

За словами директора ЛКП «Львівсвітло» Марини Строєвої, після того, як ліфти передані на обслуговування комунального підприємства, значно зменшилася кількість викликів в день.

«Зараз це в середньому 12 викликів, а на початку було 60», – зазначила Марина Строєва.

За її словами, процес диспетчеризації ліфтів тільки розпочався.

«Ми почали диспетчеризувати ті, що на нашому балансі, але мають бути диспетчеризовані усі ліфти міста. Диспетчеризація одного ліфта  разом з обладнанням та роботами коштує 4,5 тис. грн.  Це дуже зручно, немає зайвих викликів диспетчерської аварійної чи механіка. Ми знаємо, що сталось, бо на моніторі все показує», – зазначила Марина Строєва.

Довідка

ЛКП «Львівсвітло» прийняло на баланс 957 ліфтів (48%) у Франківському, Шевченківському та частково в Залізничному і Личаківському районах міста.

Загалом у місті 2012 ліфтів, 60% (1165) – вже вичерпали термін експлуатації.

 

Кількість ліфтів у будинках комунальної власності по районах: Галицький – 31, Франківський – 333, Залізничний – 305, Шевченківський – 525, Личаківський – 173, Сихівський – 645.

Кількість ліфтів, що залишаються на обслуговуванні приватних  експлуатуючих організацій: ПП «Компанія «Астра» – 220, ПП «Ліфт-Купе» – 22, ПП «Майстер-Рос» – 196, ПП «Мрія-Ліфт» – 15, ПП «Шифт-ліфт» – 9, ТзОВ «Ліфт-Еко» – 596.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.