дивись.info

Кількість відвідувачів музею «Личаківський цвинтар» зросла на 30%

Кількість відвідувачів музею «Личаківський цвинтар» зросла на 30%

Як стверджує директор ЛКП «Музей Личаківський цвинтар» Михайло Нагай, простежується позитивна динаміка зростання відвідин туристами Личаківського кладовища.

За словами Михайла Нагая, здебільшого історико-культурний заповідник відвідують туристи нашої країни, тобто простежується ріст внутрішнього туризму, проте також збільшується кількість відвідувачів з Білорусії та інших сусідніх країн.

«В кількісних показниках бачимо значне зростання відвідувачів. Так, у 2012 році – це 140 тисяч туристів, станом на 1 листопада 2013 року маємо понад 175 тис, до кінця року очікується, що цифра сягне позначки 181-182 тис відвідувачів. У порівнянні з минулим роком, кількість туристів Личаківського кладовища зросла на 30%», – розповідає Михайло Нагай, директор ЛКП «Музей Личаківський цвинтар».

Як запевняє Михайло Нагай, такої великої різниці у кількісному значенні напливу туристів за останні роки ще не було. Відтак, дохід підприємства від туризму збільшився на 60%. Значно зріс дохід від продажу видань, що реалізовується в музеї – приблизно на 190%. Взимку планується видання нового путівника.

Довідка

Личаківський цвинтар – один з найвеличніших і найпомпезніших європейських некрополів, заснований у 1786 році. Тут від перших років його заснування хоронили осіб відомих, знатних, найбагатших – діячів культури, мистецтва, науки і всю політико-адміністративну еліту столиці Королівства Галичина і Лодомерія.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.