дивись.info

Львівський Євромайдан готовий до повної мобілізації і чекає на рішення Києва, – облрада

Львівський Євромайдан готовий до повної мобілізації і чекає на рішення Києва, – облрада

Молодь, яка започаткувала в Україні єврореволюцію, закликає досвідчених політиків об’єднатися з ними задля спільних дій. Студентські активісти, які сьогодні, 29 листопада, взяли участь у засіданні Координаційного штабу Львівської обласної ради, закликатимуть всіх, хто зараз знаходиться на Євромайдані у центрі Львова, до повної мобілізації, а також чекатимуть на рішення з Києва.

Зі свого боку голова Львівської обласної ради та голова Координаційного штабу Львівської обласної ради Петро Колодій запевнив молодь, що вони можуть розраховувати на їхню підтримку.

“Будьте певними, ми, як і ви, вболіваємо за майбутнє України. Але, щоби зробити впевнені і непомилкові кроки, ми повинні діяти скоординовано. Саме над цим зараз працюють опозиційні лідери у Києві, які повинні передати для всіх євромайданів в Україні карту спільних дій», – сказав очільник обласної ради.

Разом з тим, Петро Колодій наголосив, що до перемоги український народ прийде лише завдяки Господній допомозі. Саме тому вже завтра, 30 листопада, голова Львівської обласної ради закличе священнослужителів різних конфесій до спільної молитви на львівському Євромайдані, яка має відбутися у неділю, 1 грудня, о 14.00 годині.

прес-служба облради

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.