дивись.info

На вулиці Городоцькій закінчують ремонтні роботи

На вулиці Городоцькій закінчують ремонтні роботи

Як поінформував директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, на вул.Городоцькій закінчують ремонтні роботи. «Зараз ще домощують трамвайні колії біля «Магнусу» та біля церкви Анни. Залишилось ще дозамостити тротуари, в’їзди, поставити дорожні знаки», – зазначив Олег Береза.

За його словами, на вул. Чупринки-Вербицького-Бандери виконують аналогічні роботи. Нагадаємо, ці вулиці планують відкрити до 16 грудня цього року.

«На вул.Замарстинівській та Хмельницького закінчили бетонування, замощують трамвайні плити. До кінця місяця плануємо завершити основні роботи, щоб вулиці були проїзними», – зазначив Олег Береза.

Нагадаємо, цього року у співпраці з ЄБРР у Львові ремонтують вул.Городоцьку на ділянці від церкви Анни до Магнусу, вул.Бандери-вул.Коперника на ділянці від вул.Чупринки до повороту трамвайної колії (музей «Русалка Дністрова») та розв’язку вул.Вербицького-Чупринки-Бандери, вул.Б.Хмельницького на ділянці від пл.Осмомисла до вул.Мулярської; вул.Замарстинівську на ділянці від вул. Мулярської до вул.Гайдамацької.

Довжина усіх вулиць, які ремонтують у співпраці з ЄБРР, складає близько 3 км.

Марія Калька

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.