дивись.info

Україну чекає загроза поділу на різні політичні електорати, – експерт

Україну чекає загроза поділу на різні політичні електорати, – експерт

Влада не повинна загравати з народом і сьогодні Майдан стає доказом неефективності нашої влади.

Про це під час Міжнародного семінару «Суспільне благо і підприємницька етика» заявив голова правління Інституту економічних досліджень політичних консультацій, доктор економічних наук, професор кафедри економічної теорії Національного університету «Києво-Могилянська Академія» Ігор Бураковський, повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

У своїй доповіді експерт окреслив ситуацію, яка склалася в країні після непідписання угоди про асоціацію з ЄС у Вільнюсі.

Ігор Бураковський вважає, що наша країна потребує адміністративної та урядової реформ. Змінити потрібно не тільки персоналії, а й самі механізми управління. Шляхом змін він бачить легітимний перехід від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської республіки.

Також доповідач наголосив, що потрібно вирішити, хто чим в суспільстві повинен займатись. Він вважає, що перш за все треба створити умови для розвитку бізнесу, а не підвищувати ВВП. Потрібно чітко окреслити, чим повинен займатися бізнес.

На думку доповідача, це має бути сфера інновацій та розвиток суспільства.  Сфера зацікавлень бізнесменів повинна зводитись не тільки до меценатства, але й фокусуватись на освіті та інших сферах.

Ігор Бураковський ставить запитання:”Що нас очікує?”. І дає відповідь на нього – нас чекає загроза поділу країни на різні політичні електорати і зазначає, що зараз ми маємо повноцінну політичну кризу.

Насамкінець доповідач зробив оптимістичну політичну заяву – “В України прекрасне майбутнє”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.