дивись.info

Львівська ОДА сприятиме у реалізації спільних проектів із «Укрпоштою», – Сало

Львівська ОДА сприятиме у реалізації спільних проектів із «Укрпоштою», – Сало
У межах пілотного проекту плата за паркування у центральній частині міста зросте до 8 та 6 грн/год Відповідно до ухвали сесії ЛМР, у Львові на 3 місяці змінять плату за паркування у центральній частині міста. Так, вартість паркування на закритих паркувальних майданчиках вул.Валовій складатиме 8 грн/год., а на відкритих — до 6 грн/год. Такі тарифи діятимуть з 1 квітня до 1 липня цього року.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало спільно з Генеральним директором Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Костянтином Кривенком 6 грудня підписав меморандум про співробітництво у сфері поштового зв’язку між Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» та Львівською обласною державною адміністрацією. Про це Дивись. Інфо повідомили у прес-службі ОДА

«Підписання цього меморандуму ще раз демонструє прагнення сприяти розвитку економічного, культурного та соціального розвитку і зміцнення відносин між сторонами, а також визнає важливість впливу функціонування сфери поштового зв’язку на економічний розвиток Львівщини,», – сказав очільник Львівщини.

Відповідно до тексту Меморандуму, співробітництвом між сторонами полягатиме у в сприянні розвитку ефективних, сучасних та всеохоплюючих послуг поштового зв’язку високої якості, у тому числі через підтримку в створенні регіонального сортувального центру у м. Львові.

«Створення такого центру – вкрай вигідне для Львівщини, адже після того, як об’єкт буде введено у експлуатацію, матимемо близько тисячі нових робочих місць. Загалом це потужна інвестиція у наш край, яка дозволить також наповнювати місцевий бюджет додатковими надходженнями», – зазначив О.Сало.

Як повідомив Генеральний директор Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Костянтин Кривенко, метою цього Меморандуму є розвиток та поглиблення співробітництва у сфері поштового зв’язку через підтримку та реалізацію спільних проектів та заходів, обмін інформацією та досвідом у відповідності до чинного законодавства України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.