дивись.info

Депутати Європарламенту встановлять на Євромайдані намет

Депутати Європарламенту встановлять на Євромайдані намет

Президент політичної групи Альянс лібералів і демократів в Європейському парламенті Гі Верхофстадт заявляє, що члени його політичної сили мають намір постійно перебувати на Майдані Незалежності в українській столиці для підтримки мирної проєвропейської демонстрації.

Про такий намір європейський політик заявив під час прес-конференції у вівторок у Страсбурзі, передає «Інтерфакс-Україна».

“Ми повинні гарантувати візити членам нашої політичної партії на ротаційній основі до Києва підтримати мирні демонстрації”, – сказав він.

Верхофстадт констатував, що нинішня проєвропейська демонстрація в Україні стала “найбільшою проєвропейською демонстрацією в історії ЄС”.

“Не важливо, які стурбованості є в Росії – абсолютно очевидно, що це українські люди зроблять свій вибір, і ми сподіваємося, що насильство більше не повториться”, – вважає лідер лібералів.

Крім того, Г.Верхофстадт назвав “неприйнятними для демократичного суспільства” події понеділка, під час яких офіс найбільшої політичної сили “Батьківщина” зазнав нападу.

Європейський політик також висловився на підтримку підписання Угоди про асоціацію і за діалог щодо пошуку виходу з кризи.

“Я гадаю, що можливості для діалогу ще не вичерпані, і він має проводитися за участю всіх зацікавлених сторін”, – упевнений Г.Верхофстадт.

Джерело: fakty.ictv.ua

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.