дивись.info

Прокуратура вимагає відео з Євромайдану від ЗМІ

Прокуратура вимагає відео з Євромайдану від ЗМІ

Прокуратура вимагає від ZIK відеоматеріали із мітингу Євромайдану у Львові

На ім’я генерального директора медіахолдингу ZIK Дмитра Добродомова надійшов лист від прокуратури Львівської області, в якому вимагають надати усі відеоматеріали, відзняті 8 грудня у Львові на пр. Свободи працівниками телеканалу ZIK під час проведення мітингу на Євромайдані .

Зокрема у листі зазначається, що відео необхідне для вивчення та долучення до матеріалів кримінального провадження, відкритого за ознаками порушення ч. 2 ст. 161 ККУ – «умисні   дії,  спрямовані  на  розпалювання  національної,  расової  чи  релігійної  ворожнечі  та  ненависті,  на  приниження  національної  честі  та  гідності…у  поєднані з насильством, обманом чи погрозами».

Щодо цього звернення, телеканал ZIK надасть відповідь згідно чинного законодавства.Водночас телеканал ZIK звертає увагу на активні намагання правоохоронців порушувати кримінальні справи проти активістів Євромайданів, виклики на допити.

На допити викликають і журналістів телеканалу «24», які висвітлювали події 30 листопада і 1 грудня.  Понад те, генпрокуратура вимагала у керівництва «24»  надати персональні дані своїх працівників і викликала на допит генерального директора телеканалу.

Відтак телеканал ZIK уважає ці дії такими, що не сприяють суспільному діалогу, та висловлює глибоке занепокоєння ситуацією.  Ми офіційно оголошуємо про свій вихід з інформаційної ради при голові ГУ МВСУ у Львівській області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.