дивись.info

«Сьогодні той час, коли ми повинні відстояти майбутнє нашої держави та наших дітей», – А. Садовий про Євромайдан

«Сьогодні той час, коли ми повинні відстояти майбутнє нашої держави та наших дітей», – А. Садовий про Євромайдан

Сьогодні міський голова Львова взяв участь у круглому столі щодо пошуку виходів із ситуації, яка склалася в країні. Під час прес-конференції в УНІАН в Києві міський голова Львова Андрій Садовий наголосив на тому, що майдан – це дуже великий ступінь самоорганізації та дисципліни.

«Більшість львів’ян прокинулись вночі, всі дивилися телебачення про ті події, які відбувались сьогодні на Майдані. Був дуже великий неспокій і злість, тому що після злочинного побиття дітей ми пережили дуже великі емоції. Чомусь була така думка, що всі зрозуміли, що є речі, які не можна робити, не можна переходити межу. Однак сьогоднішня картина з Майдану дуже страшна. Сьогодні ми бачимо реакцію всієї України, всього світу. Проте є також реалії сьогоднішнього дня – працівників Львівської мерії викликають на допити: це Тарас Чолій, директор музею «Територія Терору», Андрій Шевців, начальник управління внутрішньої політики, а також студентів УКУ, викладача УКУ Отара Довженка. Це ще одна напруга. І вчорашній суд над львів’янином Олегом Панасом і те, що робилося в суді – не взялись до уваги ті клопотання, які були від міста, хоча громада міста готова взяти його на поруки.

Ці всі емоції переповнюють край. Те, що ми бачимо сьогодні на майдані в Києві – це дуже великий ступінь самоорганізації, самодисципліни. Люди розуміють, що в наших руках майбутнє держави, тому треба бути твердими. Всі сьогодні усвідомлюють, що ця справа не вирішиться за день, чи навіть за тиждень. Це надзвичайно складна дорога, якою треба сьогодні йти.

Я дякую всім, хто не байдужий, хто має гідність і розуміє, що сьогодні той час, коли ми повинні відстояти майбутнє нашої держави та наших дітей. Це дуже непростий час, коли відбувається усвідомлення багатьох процесів. Знаєте, легко дивитись на великі країни, як Німеччина, Франція чи Італія, які пережили великі катаклізми. Ми чомусь думаємо, що українська нація, яка пережила тисячоліття голодоморів, лихоліть та поневолення, їй це зарахується. І ми от, маючи 21 рік незалежну Україну, не матимемо проблем. Так не виходить.  Тому я думаю, що нас чекає непростий завтрашній день, але так формуються нації, в боротьбі!», – зазначив під час круглого столу міський голова Львова Андрій Садовий.

Марія Юрків

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.