дивись.info

У Сала похвалились створенням нових місць у садочках

У Сала похвалились створенням нових місць у садочках

Понад 65 тисяч дітей Львівщини відвідують дошкільні навчальні заклади, повідомила прес-служба ОДА

У 2013 році на Львівщині функціонує 707 дошкільних навчальних закладів, які відвідують понад 65 тисяч дітей. Про це повідомила 10 грудня начальник управління середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту Світлана Книшик під час наради спеціалістів районних та міських відділів освіти з питань дошкільної освіти, яка проходить у приміщенні департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

За словами Світлани Книшик, на виконання обласної Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки для розвитку дошкілля виділено 3,1 млн. грн. Як результат – на кінець 2013 року в області відновлено 2 ДНЗ (240 місць), реорганізовано 22 школи у НВК (450 місць), відкрито 2 ДНЗ у пристосованих приміщеннях (60 місць), 1 ДНЗ із шкільного приміщення переведено у власне відновлене, відкрито 20 додаткових груп у діючих ДНЗ та НВК, 111 груп короткотривалого перебування дітей на базі ЗНЗ, НВК, ДНЗ, 7 приватних ЦРД (270 місць). Завершується впровадження електронної черги у ДНЗ.

«У 2014 році на виконання Нових соціальних ініціатив Президента України залишається основним завданням розширення мережі дошкільних навчальних закладів для забезпечення охоплення 85 % дітей дошкільною освітою, – поінформувала С. Книшик. – Також плануємо продовжити міжнародну співпрацю із Республікою Польща з питань дошкільної освіти, посилити роботу із батьками та співпрацю із школами», – додала вона.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.