дивись.info

Представники громадськості Євромайдану не були запрошені на "круглий стіл", – заява

Представники громадськості Євромайдану не були запрошені на "круглий стіл", – заява
Заява громадськості щодо відсутності реакції Віктора Януковича на вимоги Круглого столу 13 грудня 2013 року. Дивись. Інфо повідомляє заяву у повному обсязі:

Ми, активісти Євромайдану, вважаємо, що реакція Віктора Януковича, Уряду та Генерального прокурора, яку було, зокрема, заявлено на Круглому столі 13 грудня 2013 року у відповідь на вимогу покарати  виних у подіях 30 листопада, не відповідає вимогам людей, які вийшли на Євромайдані.

Після Круглого столу влада не дала відповіді на ключові питання, які турбують мільйони українців: коли понесуть відповідальність всі причетні до побиття мирних демонстрантів, коли буде відправлений у відставку Уряд Азарова за зрив підписання Угоди про Асоціацію з ЄС та які шляхи виходу з існуючої глибокої політичної кризи.

Останні заяви генпрокурора Пшонки щодо кола підозрюваних у скоєнні злочину 30 листопада також не виглядають переконливою відповіддю на це питання.

Громадськість Євромайдану усвідомлює, що вся повнота виконавчої влади в Україні сконцентрована в руках Віктора Януковича. Той факт, що після спливу 2-х тижнів після протиправного силового розгону мирних демонстрантів жодна особа в структурах МВС не була звільнена та притягнута до кримінальної відповідальності, жоден підрозділ МВС, який приймав участь у побитті, не був повернутий в місця постійної дислокації, означає, що Президент взяв на себе всю повноту відповідальності за трагічні події в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

Також, Віктор Янукович своєю позицією продемонстрував, що він на даний момент не готовий сприймати політичні реалії та відправити у відставку Уряду Азарова.

Ми наголошуємо, що саме вимоги покарання винних у силовому розгоні Євромайдану та відставки Уряду є ключовими і для громадськості і для опозиційних сил та є необхідною умовою євроінтеграції.

Не готовність Віктора Януковича та Уряду України до відвертого діалогу з народом засвідчується зокрема тим, що представники громадськості Євромайдану не були запрошені до круглого столу.

Прес-центр Громадського сектору Євромайдану +380 68 944-63-88.

Під заявою підписалися Представники Громадського сектору Євромайдану:

Володимир В’ятрович

Ігор Луценко

Андрій Когут

Аліна Шпак

Ганна Гопко

Дмитро Гузій

Ольга Галабала

Олена Франківська

Ярина Ясиневич

Юрій Міндюк

Оксана Романюк

Ігор Розкладай

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.