дивись.info

За відставку Азарова уже є 230 голосів, – Луценко

За відставку Азарова уже є 230 голосів, – Луценко

“Хочеш змінити світ – почни з себе,”- вчив Ганді. Найкраще це зробити разом на Майдан”, – пише у Фейсбуці Юрій Луценко.

“Для чого ми збираємося 15 грудня о 12-00 на Майдані?
1. Щоб продемонструвати Януковичу незмінність своїх вимог відставки Уряду, євроінтеграції та дострокових виборів. Ніяке словоблуддя круглих столів не замінить нам цього конкретного результату.
2. Щоб дати сигнал олігархам – час виходити з- під ярма Межигір’я. За відставку Уряду вже готові підписатися близько 230 депутатів. Треба посилювати тиск і розвалити вчорашню більшість.
3.Щоб продемонструвати Путіну, що будь-яка купівля України з рук Межигірських старців є тимчасовою. Янукович, Азаров і Рибак де-юре ще керівники держави, але де- факто влада над новою Україною їм вже не належить.
4.Щоб підтримати тих, хто самовіддано мерзне на нашому Євромайдані. Незнищенність Майдану, його розростання – основа неминучості змін в країні. Всі плани зачисток і введення надзвичайного стану – нереальні, поки там стоять цілодобово 20-30 тисяч людей з усієї України. Треба їх підтримати.
5. Щоб продемонструвати Європі, що наш цивілізаційний вибір – незмінний. Хай українські політики вчорашнього дня говорять, що хочуть, але ми приєднуємося до євроспільноти через їх голови. Україна – це Європа”, – написав Луценко

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.