Львівський біатлоніст Кільчицький виграв срібну нагороду зимової Універсіади-2013

У Трентіно (Італія), де триває XXVI Всесвітня Зимова Універсіада-2013, 15 грудня було розіграно комплект нагород у спринтерській гонці біатлоністів на дистанції 10 км зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах. Українці виступили відмінно – одразу п’ятеро наших співвітчизників фінішували у ТОР-10 і двоє з них зійшли на п’єдестал пошани. А найкраще в нашій збірній пройшов дистанцію представник Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький, який розбивши всі десять мішеней, приніс до «синьо-жовтої» скарбнички срібну медаль, повідомила Дивись. Інфо заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба

Вихованець новояворівської школи біатлону, який представляє на Універсіаді Львівський державний університет фізичної культури Віталій Кільчицький зумів безпомилково відпрацювати на вогневих рубежах, що дозволило йому фінішувати другим, слідом за сербом Міланко Петровичем, якому стати чемпіоном Універсіади-2013 не завадили навіть три промахи. Відставання 25-річного галичанина від переможця склало всього 3,5 секунди.

Бронзову медаль завоював Дмитро Підручний з Тернополя.