дивись.info

Олега Панаса звільнено

Олега Панаса звільнено
У курортному Яремчі Івано-Франківської області відбувся пивний фестиваль, який зібрав понад триста гостей зі всієї України та з-за кордону.

Кілька хвилин тому закінчився суд. Олегові Панасу присудили сплатити штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів, це близько 850 гривень. І вже можна констатувати: Олег вільна людина. Про це «Львівському порталу» повідомив народний депутат Михайло Хміль, який зараз перебуває у Шевченківському райсуді Києва разом із О.Панасом.

«Ми зараз ще тут з ним у суді. Але я щиро радий. Олег вільний», – заявив М.Хміль.

Як писав Львівський портал дещо раніше, львівського фотокореспондента Олега Панаса можуть звільнити ще сьогодні. Про це повідомляв М.Хміль на сторінці у facebook.

«Щойно розмовляв з адвокатом львівського фотокореспондента Олега Панаса, яка розповіла про підписання угоди між слідством та підозрюваним О.Панасом. Загалом робота зі слідством велась сьогодні впродовж кількох годин, починаючи з 10.00 год ранку і до 15.00. год.

Слідство зняло підозру, що ніби Олег винен за п’ятьма статтями Кримінального кодексу, які йому інкримінували раніше. Укладено угоду між слідством та підозрюваним, за якою Олега звинувачують лише в порушенні громадського спокою. Це за собою несе сплату штрафу у 850 грн. Матеріали передані в Шевченківський райсуд, де впродовж години – двох мали б винести рішення і вже сьогодні можна сподіватись, що Олега Панаса звільнять з-під варти в залі суду, із закриттям при цьому всіх кримінальних справ», – повідомляє М.Хміль.

Нагадаємо, Олег Панас був затриманий у Львові відповідно до постанови Шевченківського райсуду м.Києва в якості підозрюваного.

Його підозрюють у вчиненні злочинів, передбачених статтями № 194, 294, 341, 342, 345 ККУ. (Зокрема, за цими статтями звинувачують в масових безладах, пошкодженні майна, розбої, захопленні громадських та державних будівель, опорі представникам міліції та ін.).

Олег Панас є активістом Євромайдану. Він працював у Києві та був свідком подій, що сталися вночі 30 листопада, коли бійці «Беркуту» розігнали мирних мітингувальників та жорстоко їх побили.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.