дивись.info

П’ятак подякував міліціонерам за роботу (фото)

П’ятак подякував міліціонерам за роботу (фото)

Заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 22-ої річниці Дня міліції України, що проходили 18 грудня в Центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ. Від імені керівництва та депутатського корпусу обласної ради Валерій П’ятак привітав працівників правоохоронних органів з професійним святом, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі обласної ради. 

«Насамперед хочу подякувати ветеранам міліцейської служби та професорсько-викладацькому складу за ті традиції та історію, які ви творили і будете творити надалі. Хочу висловити вдячність за вашу принципову громадянську позицію, за те почуття патріотизму та професіоналізм, які ви передаєте молодому поколінню», – наголосив заступник голови облради.

Також Валерій П’ятак звернувся до курсантів, студентів Львівського державного університету внутрішніх справ: «Ви свідомо обрали цю професію. І зараз маєте особливу можливість навчатися в такому авторитетному виші України. Тож не проґавте цей шанс – озброюйтесь знаннями, бо завтра у щоденній професійній діяльності вони вам будуть вкрай потрібні. І я переконаний, що ви гідно відстоюватимете цінності цивілізованого суспільства, а це – мир, демократія, права та свободи громадян, верховенство права».

На завершення заступник голови обласної ради Валерій П’ятак побажав усім міліціонерам міцного здоров’я, добра від людей та Господнього заступництва.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.