дивись.info

Романів привітала працівників міліції з професійним святом

Романів привітала працівників міліції з професійним святом

Сьогодні, 18 грудня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів взяла участь в урочистостях з нагоди святкування 22-ої річниці Дня міліції України, зокрема транспортної міліції на Львівській залізниці, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ОДА.

Ірина Романів від імені голови Львівської ОДА Олега Сала привітала генералів, офіцерів, прапорщиків, сержантів, службовців та ветеранів міліції України з професійним святом та побажала міцного здоров’я, щастя, сімейного затишку, родинного добробуту, а також успіхів й натхнення у подальшій службі на користь українського народу.

Також заступник голови ОДА висловила глибоку вдячність ветеранам міліції за самовіддану працю.

«На міліцію покладені виключно відповідальні і благородні завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, забезпечення в межах своєї компетенції безпеки на залізничному транспорті, – зазначила у вітальному слові Ірина Романів. – Незважаючи на труднощі та перешкоди, працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, нерідко ризикують власним життям заради спокою наших громадян», – додала заступник голови ОДА.

Також Ірина Романів побажала витримки та підтримки з боку рідних та близьких людей, а також достойної оплати нелегкої праці.

За сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення вагомих результатів в оперативно-службовій діяльності, високий професіоналізм та з нагоди Дня міліції кращим працівникам галузі Ірина Романів вручила Почесні грамоти облдержадміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.