дивись.info

Представництво Львівщини долучилось до роботи Міжнаціонального проекту «Осередки підтримки соціальної економіки»

Представництво Львівщини долучилось до роботи Міжнаціонального проекту «Осередки підтримки соціальної економіки»

Впродовж 17-20 грудня 2013 року у місті Плоцьк (Республіка Польща, Мазовецьке воєводство) проходить відкриття Міжнаціонального проекту «Осередки підтримки соціальної економіки». До роботи в проекті залучені науковці, представники органів самоврядування та працівники громадських організацій з України, Польщі, Італії та Словаччини. Проектом передбачено напрацювання моделі Соціального об’єднання, яке альтернативно могло б займатись вирішенням проблем безробітних, застосовуючи досвід країн-партнерів, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі Львівської облради

Делегація з Львівської області взяла участь у конференції «Соціальні кооперативи на міжнаціональному ринку», організатором якої є Центр Інновації Інформаційного Суспільства з Польщі.

Представила Львівщину на відкритті Міжнаціонального проекту «Осередки підтримки соціальної економіки», зокрема, Людмила Олдак, радник відділу внутрішньої політики та промоції регіону Львівської обласної ради. У своєму виступі Людмила Олдак зосередила увагу на розкритті ситуації, що склалась з безробіттям у Львівській області, а також описала можливості співпраці з міжнародними інституціями та іноземними партнерами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.