дивись.info

Святий Миколай завітає до прийомних сімей Львова

Святий Миколай завітає до прийомних сімей Львова

Завтра, 20 грудня, о 15.00 год. працівники Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за благодійної підтримки БФ «Мальтійська служба допомоги у м. Львові» проведуть родинне свято для прийомних сімей «Прийми Святого Миколая». Захід відбудеться у приміщення Личаківської РА за адресою: м. Львів, вул. К. Левицького, 67.  

Розпочнеться дійство виставою «А хто, хто Миколая любить», сценарій якої розроблено та реалізовано соціальними фахівцями. Під час заходу учасники зустрінуться з улюбленими казковими персонажами та Святим Миколаєм Чудотворцем.  Опісля діти з батьками будуть залучені до майстер-класу «Різдвяна листівка власними руками». Наприкінці заходу Святий Миколай пригостить родини солодощами та обдарує дітей омріяними подарунками. До прийомних сімей, які не зможуть бути присутніми на заході соціальний Миколай завітає у домівки та привітає їх зі святом.

«Прийомним сім’ям, які перебувають під соціальним супроводженням, центр соціальних служб постійно організовує зустрічі груп взаємопідтримки, під час яких батьки мають можливість поспілкуватися між собою, обговорити з фахівцями актуальні питання, а дітям у той час забезпечується змістовне дозвілля. Це свято покликане згуртувати батьків та дітей казковими миттєвостями, щирими усмішками та гарним настроєм», – розповіла Оксана Рубай, в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Ярослав Альохін

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.