дивись.info

У Львові пройде акція «Йде по світу Миколай»

У Львові пройде акція «Йде по світу Миколай»

19 грудня о 14.00 год. працівники відділу соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведуть акцію «Йде по світу Миколай». Захід відбудеться у Шевченківській РА ЛМР (вул. Липинського, 11 м. Львова) та має на меті створення атмосфери казкової чарівності та відчуття наближення новорічно-різдвяних свят для дітей соціально незахищених категорій, повідомила прес-служба ЛМР.

Під час заходу 100 дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та дітей з особливими потребами поринуть у світ театру, переглянувши виставу вихованців театрального гуртка «Острів дитинства» – «До нас іде Миколай». Опісля учасники заходу зможуть насолодитися концертом, модним показом дитячого одягу в гусарському та етностилі та отримають подарунки за гарну поведінку від Святого Миколая Чудотворця.

«Свято Миколая – це дитяча радість, неповторний запал в очах, здійснення мрій та віра в чудеса. Святий Чудотворець привітає дітлахів зі святом, запитуватиме, чи робили вони упродовж року гарні справи, повчатиме, за якими нормами моралі належить жити, щоб у їхніх душах множилось добро. Ми прагнемо перетворити звичайний день на казку»,- зазначила Любов Федишин, начальник відділу соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.