дивись.info

До кінця року на Львівщині облаштують ще 20 спортивних майданчиків (фото)

До кінця року на Львівщині облаштують ще 20 спортивних майданчиків (фото)

20 грудня заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Андрій Мадзяновський взяв участь в урочистому  відкритті  спортивного майданчика з тренажерним обладнанням Київецької ЗОШ І-ІІІст Миколаївського району, повідомила Дивись. Інфо прес-служба ОДА

У  зверненні до присутніх  Андрій Мадзяновський, зокрема, зазначив, що сьогоднішнє  свято – це насамперед незабутня подія для школярів району, в яких з’являються нові можливості для самовдосконалення, розвитку, ведення здорового способу життя.

«Вірю, що серед дітей, які  тут проживають, з’являться нові «зірки» українського спорту, такі, якими вже є гравці жіночої футбольної команди “Дністряночка” та учениця 11 класу Київецької школи – член дівочої збірної команди України з футболу Стефанія Матвіїшин», – сказав А. Мадзяновський.

Він також зауважив, що відповідно до соціальних ініціатив Президента України, за два роки рівень охоплення дітей позашкільною освітою повинен досягти не менше 70 %. А це означає, що в районі, де функціонують 37 загальноосвітніх шкіл, дві дитячо-юнацькі спортивні школи та одна позашкільна установа, з’являться й нові спортивні споруди, нові спортивні секції та команди.

«Надіємось, що цей спортивний майданчик принесе Вам не тільки фізичне задоволення, силу та в першу чергу здоров’я, але й виховає у Вас щоденну потребу до занять фізичною культурою та спортом».

З нагоди відкриття майданчика, заступник голови-керівник апарату ОДА вручив юним спортсменам с. Києвець  комплект футбольних і баскетбольних м’ячів.

Довідка:

У 2013 році передбачено облаштувати 30 спортивних майданчиків. На облаштування майданчиків виділено 1 млн гривень. Вартість одного майданчика становить 33 300 гривень.

Станом на 20 листопада 2013 року облаштовано 10  майданчиків, а саме:
–    с. Домажир (вул. Центральна, 1-а),
–     м.Львів (вул.Лисенка, 53),
–    м. Буськ, ЗОШ І-ІІІ ст.,
–    с. Забір’я  Жовківського району,
–    с.Ясенівка Золочівського району,
–    с. Київець Миколаївського району,
–    с.Лучківці Бродівського району,
–    с.Попелі Дрогобицького району,
–    с.Млиниська Жидачівського району,
–    м.Сокаль (санаторна школа інтернат  ім..Т.Шевченка)

До кінця 2013 року буде облаштовано ще 20 майданчиків.

київець2 київець3 київець4 київець5 київець6

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.