дивись.info

Сех хоче почути думку Ганущина

Сех хоче почути думку Ганущина

Віктор Пилипишин випровадив учасників акції спротиву з приміщення «Київекспоплази». Про це повідомила співголова Львівського регіонального штабу національного спротиву, народний депутат України від ВО «Свобода» Ірина Сех, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОО ВО “Свобода”.

«Учора, 20 грудня, ввечері в штаб у приміщенні КМДА та в Жовтневий палац звернулося багато учасників акції протесту, які досі ночували в «Київекспоплазі». Попросили розмістити їх, бо з виставкового центру Пилипишина їх вигнали. Пояснили, що тут заплановані виставки, і мітингувальників більше не пускатимуть», – каже народний депутат.

За словами Ірини Сех, річ не у виставках – насправді вилізла на поверхню справжня сутність Пилипишина. «Відбулися довибори в парламент, і Пилипишинові вже не треба «тримати лице». Ми попереджали, що цій людині не можна вірити, він працює на владу. І його намагання начебто підтримати учасників спротиву – наскрізь фальшиві. Його завданням було відтягнути сили від Майдану, саме тому тих, хто їхав в «Київекспоплазу», зустрічав при в’їзді в Київ і супроводжував до виставкового центру кортеж даїшників. Це в той час, коли інші автобуси, які їхали на Майдан, спиняли на кожному кроці.

Хотілося б почути пояснення з цього приводу від одного з депутатів Львівської обласної ради, якій тісно співпрацює з Пилипишиним і навіть клопотав про нагороду для нього від обласної ради. Йдеться про депутата Ганущина, який причетний до цих провокацій. Сподіваюся, що про Пилипишина розкажуть правду деякі медіа, які дуже активно  піарили його на своїх ресурсах», – зазначила народний депутат.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.