дивись.info

Я є патріоткою, яка підтримує Партію регіонів, – Марія Яремчук

Я є патріоткою, яка підтримує Партію регіонів, – Марія Яремчук

Представниця України на “Євробаченні-2014” Марія Яремчук пояснила своє рішення підтримати Партію регіонів бажанням об’єднати Схід і Захід України.

Про це співачка розповіла в інтерв’ю Gazeta.ua.

“Я людина аполітична, тому що, по-перше, я дуже молода, по-друге, я – співачка, що абсолютно не належить до політики. Моє рішення підтримати Партію регіонів не означає, що я влажу в політичні дебати. Це просто моя моральна підтримка, як молодої виконавиці із Західної України. Ймовірно, час об’єднуватися, і не важливо – Схід це чи Захід. Треба вже бути на одній хвилі всьому українському народу і владі у тому числі”, – вважає вона.

Яремчук переконана, що критикувати її немає за що. “А я – не українська влада, щоб мене критикувати, а українська співачка. Тому не знаю, за що можна критикувати, оскільки я не сказала нічого такого, що може потрапити під критику, і не приймала радикального рішення. Я як була патріоткою, так і є. Буду продовжувати те, що робила раніше, – співати”, – зазначила дівчина.

Співачка наголосила, що, підтримавши чинну владу, вона не перейде на російську мову.

“Я як говорила українською, так і говорю. І кожен українець, хто розмовляв українською, – так і буде нею говорити. Хто російською – так і буде говорити російською. Тому мене ця тема абсолютно не стосується, я – аполітичне обличчя”, – наголосила вона.

Марія Яремчук вважає, що реакція прем’єр-міністра Миколи Азарова на її пропозицію підтримувати партію була нормальною.

“Мені здається, реакція була нормальною. Єдине, що я пам’ятаю, як він сказав, що йому приємно”, – додала вона.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вручив призеру міжнародного конкурсу “Нова хвиля-2012” Марії Яремчук урядову подяку за просування української музики. На що дівчина запевнила, що “для неї це честь і вона хотіла б підтримувати Партію регіонів на виборах і в цілому, морально, і як співачка”. Азаров пообіцяв розглянути її прохання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.