дивись.info

Захарченко має піти у відставку, – експерт

Захарченко має піти у відставку, – експерт

МВС має протягом 24-х годин розслідувати побиття журналіста Тетяни Чорновол, а його очільник Захарченко мусить подати у відставку. Так вважає голова правління Центру громадянських ініціатив, заступник голови Львівського регіонального відділення Асоціації міст України Віталій Загайний.

Натомість громадськість має серйозно контролювати хід розслідування, певен експерт. А от саме жорстоке побиття журналіста має змусити нас усіх мобілізуватися для фізичного захисту лідерів Майдану – можливо, навіть аж до надання їм особистої охорони з числа волонтерів. «Адже влада не готова до діалогу з Майданом, – каже В. Загайний, – окрім як розмови кийками, як ми це бачили у Києві.

Водночас влада руками силовиків обирає слабкі мішені – молодих людей, жінок, що свідчить про слабку позицію керівництва держави. А сам напад на Чорновол – продовження лінії української влади від часів зникнення журналіста Гонгадзе». Повертаючись до побиття Т. Чорновол,

В. Загайний певен: справа честі Президента як гаранта Конституції України змусити правоохоронців (до речі, в Україні 300 тисяч міліціонерів – значна частина їх саме зараз сконцентрована у столиці) якомога швидше розслідувати напад на журналіста і покарати винних.

Про це Дивись. Інфо повдіомила прес-служба Львівського регіонального відділення Асоціації міст України

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.