дивись.info

Підземний перехід на проблемному перехресті біля ЛАЗу не відремонтують

Підземний перехід на проблемному перехресті біля ЛАЗу не відремонтують

Підземний перехід на перетині вулиць Стрийської та Володимира Великого знаходиться в аварійному стані та зовсім не придатний для користування. Про це під час сесії міської ради заявив депутат Львівської міської ради Будинський Ростислав, повідомляє кореспондент Дивись.Інфо

Він зазначив, що жителі мікрорайону незадоволені тим, що сходинок в переході практично не залишилось – вони зруйновані, перехід постійно підтоплюється водою, а також у переході відсутнє освітлення.

Проблему ускладнює також те, що наземного переходу у даному місці не передбачено, а також дорожнім знаком з вул. В.Великого на Стрийську дозволено постійний поворот  направо.

Пішоходи змушені переходити дорогу у недозволених для цього місцях, більше того, ця дорога нараховує 4 смуги і перехід в такому місці є вкрай небезпечним.

Міський голова зазначив, що наразі не може видати розпорядження, яким ухвалить початок ремонтних робіт на переході, адже він належить Львівському автобусному заводу.  Завод, одначе, відмовляється від передачі переходу у власність міста.

Мер зазначив, що скличе спеціальну комісію для розгляду даного питання.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.