дивись.info

Професійна журналістика стає небезпечною в Україні, – журналісти

Професійна журналістика стає небезпечною в Україні, – журналісти
У Міністерстві закордонних справ України привітали резолюцію Європарламенту щодо застосування санкцій до осіб, причетних до заборони діяльності Меджлісу кримських татар у Криму.

Львівські журналісти оприлюднили заяву щодо побиття Тетяни Чорновол. Дивись. Інфо повідомляє цю заяву у повному обсязі: 

Ми, львівські журналісти одностайні у своїй оцінці побиття нашої колеги, громадської активістки, учасниці Євромайдану Тетяни Чорновол. Жорстока розправа (а не хуліганські дії, як це намагається подати влада) вчинена за активну позицію журналіста, і це неприпустимо в країні, де сповідують демократичні цінності.

Чи не щодня ми чуємо про нові випадки насильства проти співробітників ЗМІ та активістів Майдану. За час масових протестів у листопаді-грудні 2013 року в Києві постраждали понад 50 журналістів. Окрім перевищення повноважень, дії співробітників МВС, що підняли руку на співробітників ЗМІ, підпадають під статтю 171 Кримінального кодексу України – перешкоджання професійній діяльності журналістів. Проте ніхто з тих, хто бив журналістів, не покараний.

Сьогодні професійна журналістика стає небезпечною в Україні, а правоохоронні органи цілковито втратили довіру людей. Ми вимагаємо від правоохоронних органів і прокуратури оперативного і об’єктивного розслідування справи щодо побиття Тетяни Чорновол, оприлюднення імен можливих замовників і виконавців цього злочину, притягнення їх до відповідальності. Від суддів, які діють від імені України – справедливого вироку.

Ми вимагаємо, щоб міліція захищала, а не била журналістів. Ми, львівські журналісти – громадяни України, засуджуємо переслідування й репресії проти наших колег і всіх учасників акцій протесту. Ми кажемо «ні» будь-якому терору в Україні!

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.