дивись.info

Сех розповіла, які перевізники возять людей до Києва

Сех розповіла, які перевізники возять людей до Києва

Влада  взялася знищувати червоноградське транспортне підприємство «Автотранссервіс»,  яке з першого дня Майдану возить людей до Києва. Про це заявила співголова Львівського регіонального штабу національного спротиву, народний депутат України Ірина Сех, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОО ВО “Свободи”.

«Від перших днів спротиву червоноградське підприємство «Автотранссервіс» возить людей з Червонограда та Сокальського району до Києва. І весь цей час керівництво підприємства зазнає тиску органів контролю, зокрема управління Укртрансінспекції у Львівській області. Директор фірми, голова Червоноградської міської організації ВО “Свобода” Тарас Стародуб повідомляє, що перевірки відбуваються щодня. А сьогодні стало відомо, що інспектори зі Львова проводять так звану комплексну перевірку «Автотранссервісу», і їхнє завдання – позбавити підприємство ліцензії на пасажирські перевезення», – зазначила Ірина Сех.

Народний депутат заявляє, що це політичний тиск на бізнес, який підтримує акцію національного спротиву. «Думаю, що влада має серйозні наміри розправити з підприємцями, які підтримують Майдан», – наголосила Ірина Сех.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.