дивись.info

У центрі Львова і надалі будуть встановлювати стовпчики

У центрі Львова і надалі будуть встановлювати стовпчики

Гранітні півкулі з тротуару на проспекті Свободи у Львові замінять металевими стовпцями. Це буде зроблено, аби унеможливити заїзд автомобілів на хідник, а також, аби було зручніше ходити по тротуару.

Про це сказав на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради перший заступник міського голови Львова Олег Синютка, пише ZAXID.NET

За його словами, стовпці, які встановлюють для обмеження паркування стали нормою життя для Львова. Водночас є дискусії щодо того, що гранітні півкулі на проспекті Свободи, встановлені з аналогічною метою, спричиняють певні незручності і їх треба забрати, сказав чиновник.

У коментарі Олег Синютка пояснив, що з того боку проспекту Свободи, де є велодоріжка, треба доставити кілька десятків півкуль. Натомість на хіднику півкулі замінять стовпцями з металу.

«Коли їх замінять – це питання прийняття міського бюджету на 2014 рік. Після голосування за нього ми вирішимо, коли замінювати», – сказав чиновник.

Також виконавчий комітет Львівської міськради затвердив сьогодні ескіз типового вигляду стовпців для обмеження паркування транспорту на тротуарах у Львові.

«Стовпці в місті встановлено різні, треба об’єднати їх єдиним стандартом. Відтак у Львові пропонується встановлювати два варіанти стовпців: простіший і складніший. Простіший з металу, висотою 90 см, складніший – 100-1300 см, з чавуну», – розповіла начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко.

За її словами, усі стовпці, які відтепер встановлюватимуть у місті, повинні відповідати цьому затвердженому стандарту. Також, очевидно, поступово до норм стандарту приводитимуть і вже встановлені стовпці.

Крім цього, у місті опрацюють можливість встановлення бетонних чи кам’яних стовпців.

«В Європі практикують встановлення бетонних стовпців. У нас два таких стоїть біля каплиці Боїмів, ніхто їх не реставрує. У Львові є вулички, де металеві стовпці навіть не вписуються», – сказав секретар ради Василь Павлюк.

Нагадаємо, у липні цього року у Львові на проспекті Свободи встановили гранітні півкулі, аби обмежити заїзд автомобілів на тротуари. Також влітку для обмеження заїзду під пам’ятник Івану Франку на вулиці Університетській по периметру хідника встановили вази з квітами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.