дивись.info

Садовий уже три роки підряд обіцяє добудувати садок (фото)

Садовий уже три роки підряд обіцяє добудувати садок (фото)

Андрій Іванович знову піариться на садках. Вже третій рік поспіль мер Львова обіцяє добудувати корпус дитячого садка №14 у Личаківському районі Львова на вулиці Новознесенській, передає кореспондент Галицької правди.

“Нове додаткове приміщення садочку є надзвичайно важливим для цього мікрорайону. Роботу, яка запланована була на цей рік, виконано повністю. Для повного виконання робіт у бюджеті на 2014 рік потрібно вкласти 3,5 млн. гривень”, –  говорить Андрій Іванович і замовчує той факт, що у квітні 2011 року він вже обіцяв добудувати корпус цього садка до кінця тодішнього 2011 року.

Проте садок не добудований, а 55 дітей туляться в іншому корпусі ДНЗ №14, приміщення якого пристосували під садок.

Історія була така. Міська рада дала дозвіл ТОВ «Компаньйон-Плюс» на будівництво житлового будинку на Погулянці на площі 0,55 га. Тоді в 2011 році це була мало що не резонансна справа, адже будівництво велось біля паркової зони, інвестор повирубував дерева, зруйнував старий будинок, колишнього дитсадка, мовляв вже не придатний, а львівські ЗМІ майоріли заголовками “Погулянку перетворять на Сихів”.

Але тоді Садовий мав аргумент — натомість матимемо сучасний сучасний садок. Саме ТОВ «Компаньйон-Плюс» мало збудувати садок. Містяни повірили меру і зраділи новому дитячому садочку, проте чекають на той садок і досі. Хоч будівництво розпочалось в листопаді 2010 року і мало б бути завершене до кінця 2011 року.

Днями Андрій Іванович знову навідався до недобудованого садка і знову пообіцяв, що добудує.

Проте наразі бачимо недобудовано будівлю, паспорт будівництва з нашвидкоруч переклеїнеми датами закінчення будівництва. Було грудень 2011 — стало серпень 2014…

123 124 125

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.