дивись.info

Провокацію біля АПУ робили озброєні співробітники спецслужб, – Порошенко (відео)

Провокацію біля АПУ робили озброєні співробітники спецслужб, – Порошенко (відео)

Політик Петро Порошенко під час брифінгу у Львові прокоментував провокацію, яка відбувалась біля Адміністрації Президента України. Порошенко наголосив, що «картинка» по телебаченню виглядає набагато страшніше, аніж насправді там розвивались події.

Про це повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

Порошенко повідомив, що разом із ним біля АПУ перебувала і його дружина, яка знаходилась у 40 метрах від трактора.

«Жодної секунди сумніву про те, що ми маємо бути там – не було. Чому? Це була провокація. Вони хотіли продемонструвати, що увесь український народ, що українські патріоти виглядають так, як ці переодягнені співробітники спецслужб, що нібито українські патріоти і націоналісти нападають і ми маємо чітко продемонструвати, що це так не є. але там не обійшлось без Божої волі, адже коли мене бандити стягнули з того трактора і кинули у натовп, який був озброєний ножами, сокирами, адже жодної неозброєної людини серед тих провокаторів не було… Я все життя буду пам’ятати, як десятки людей, ризикуючи власним життям, кинулись на них для того, щоб вирвати мене звітам лише для того, щоб врятувати Порошенка», – розповів Порошенко.

Він також поділився ексклюзивною інформацією, яку, за його словами, ще ніде не озвучував: «11 грудня о 5 годині ранку, коли уже підійшло 20 тисяч людей і уже розумієш, що ніякої провокації не буде, я повертаюсь додому, заходжу, а Марина стоїть заплакана і каже: «Ти чого приїхав?. Їдь туди, бо там люди», а я кажу: «Заспокойся», – розповів Порошенко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.