дивись.info

Депутати Львівської облради не вдоволені бездіяльністю правоохоронців

Депутати Львівської облради не вдоволені бездіяльністю правоохоронців

На засіданні постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради депутати розглянули відповіді начальника відділу Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ України І.Калантая, заступника начальника другого наглядового відділу за додержанням законів при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення Генеральної прокуратури України Д.Дичаковського та виконуючого обов’язки прокурора Харківської області державного радника юстиції ІІІ класу В.Суходубова щодо руйнування меморіальної дошки Юрію Шевельову, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОР.

Депутати висловили своє невдоволення тим, що правоохоронці назвали явний акт вандалізму «пошкодженням». Окрім того, саму інформацію про цей злочин не було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а прокуратура не вбачає підстав для вжиття заходів прокурорського реагування.

Комісія вирішила підготувати до наступного засідання сесії повторне звернення до Генеральної прокуратури України з проханням провести повторну перевірку, залучивши до справи відеоматеріали щодо руйнування меморіальної дошки Юрію Шевельову, що були розміщені на українських телеканалах та в мережі Інтернет, які можуть свідчити про акт вандалізму, вчинений групою осіб за попередньою змовою і здійснений з особливим зухвальством.

Разом з тим, депутати розглянули низку звернень щодо фінансової підтримки фестивального руху. Серед них: етнофестиваль «Свірзький замок», етнофестиваль «П’ятничанська вежа», етнофестиваль «У Потоцьких», Львівський обласний відбірковий конкурс XIV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», «Фестиваль нової української пісні», фестиваль хорових колективів «Великодні дзвони», міжнародний патріотичний фестиваль «Зашків – земля героїв», мистецький фестиваль «Бучинські фестини», мистецький фестиваль «Сокальська весна», фольклорний фестиваль «Різдво в Жовківському замку», фестиваль рідної культури «Вишиванка-фест», фестиваль «Етномандри», VI фестиваль української слави «Кульчиці – Фест», міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат», фестиваль «Сурми Звитяги», IV Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат» та інші. Депутати вирішили скерувати ці звернення в департамент культури обласної адміністрації для узагальнення і повернутися до розгляду цих звернень при затвердженні заходів галузі культури у Львівській області на 2014 рік.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.