дивись.info

Представники Львівської облради взяли участь у фестивалі коляди у Польщі (фото)

Представники Львівської облради взяли участь у фестивалі коляди у Польщі (фото)

Нещодавно у місті Томашув Любельскі (Люблінське Воєводство, Республіка Польща) відбувся Міжнародний Фестиваль Коляди, участь в якому взяла і делегація Львівської області. Представництво Львівщини очолила Людмила Олдак – радник відділу внутрішньої політики та промоції регіону управління з гуманітарних питань та зовнішніх зв’язків Львівської обласної ради. З польської сторони співорганізаторами заходу виступили Ізабела Бєлявська – президент міжнародної організації «Посмішка життя» та пан Йозеф Мариніч – керівник відділу міжнародного співробітництва Повітового Староства у Томашуві Любельському, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі облради.

На Міжнародному Фестивалі Коляди Львівщину представляла народна хорова капела «Надбужанка» із міста Кам’янка-Бузька під керівництвом диригента Богдана Ковалюка.

Також у заході взяли участь народні та самодіяльні колективи Люблінського воєводства, які презентували гостям виконання колядок і театралізовану постановку народження Ісуса Христа.

Окрім того, було домовлено підготувати спільний польсько-український культурний проект, що реалізовуватиметься в рамках нової фінансової перспективи Європейського Союзу на 2014-2020 роки, який сприятиме суспільно-культурному розвитку прикордонних територій Львівщини та Любельщини.

солома1

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.