дивись.info

Вибори Януковича будуть у березні 2014 року?

Вибори Януковича будуть у березні 2014 року?

Вибори президента України, стверджують опозиціонери, мають відбутися 30 березня 2014 року

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав Олександр Бригинець, народний депутат від партії «Батьківщина». Зокрема Бригинець заначає, що він вимагає від парламенту 

термінового прийняття підготовленої Постанови про проведення виборів Президента України, як і передбачає Конституція України, 30 березня 2014 року.

«Конституція України в пункті 4 статті 103 прямо вказує, що чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п’ятого року повноважень Президента України. Інавгурація діючого Президента України, В.Ф. Януковича, відбулась 25 лютого 2010 року, відповідно п’ятий рік повноважень Президента України В.Ф. Януковича починається з 26 лютого 2014 року. Остання неділя березня в 2014 році, який, відповідно, є п’ятим роком повноважень Президента України В.Ф.Януковича, припадає на 30 березня 2014 року», – означає Бригинець.

За його словами, дотримуючись Конституції України, Верховна Рада України зобов’язана призначити чергові вибори Президента України на 30 березня 2014 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.