дивись.info

ПР вітає засудження антисемітизму в резолюції Сенату США, – Герман

ПР вітає засудження антисемітизму в резолюції Сенату США, – Герман

Сенат США закликає політичні партії України утриматися від ненависницьких заяв або дій, які мають антисемітський характер і ще більше ділять український народ у той час, коли він має бути об’єднаним. Про це повідомила народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Ганна Герман, повідомила прес-служба нардепа

«Ці слова з резолюції, яку я зараз тримаю в руках, дуже близькі та зрозумілі для української влади, політика якої завжди ґрунтувалася на рішучому засудженні будь-яких проявів антисемітизму чи людиноненависницької ідеології. У своїх зверненнях до народу, у численних виступах і в усій діяльності Президент України Віктор Янукович завжди наголошував на необхідності застосовувати таку ідеологію, таку політичну риторику, яка об’єднує людей, а не розділяє, не сіє ненависть і протистояння», – заявила народний депутат.

«Тому ми всіляко підтримуємо посил резолюції Сенату США до тих політичних партій в Україні, які використовують людиноненависницьку ідеологію, і вважаємо ці слова резолюції абсолютно слушними, як і ті пункти, що говорять про право народу України самому вибирати свій шлях у майбутнє. Заклики до опозиції та до громадянського суспільства не використовувати насильство і запобігати йому, утримуватися від застосування сили і розпочати діалог задля національного примирення, які містяться в резолюції Сенату, ми щиро поділяємо. Так само, як і заклик до влади утриматися від застосування сили проти демонстрантів», – наголосила Ганна Герман.

«Ми переконані, що діалог між двома великими суспільними групами, які мають поки що різне бачення української перспективи, є можливим і він неодмінно приведе до єднання народу та до зміцнення України як незалежної держави, де народ прагне жити за європейськими стандартами і де влада робить усе можливе для створення передумов побудови таких стандартів в Україні», – підсумувала парламентарій.

Прес-служба народного депутата України Ганни Герман

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.