• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Координатор громадської ради "Майдану" складає повноваження

Координатор громадської ради "Майдану" складає повноваження

Ігор Курус складає з себе повноваження координатора Громадської ради "Майдану" i просить громадськість об’єднатися довкола Маніфесту ГРМ та вимог Майдану.

Так він відреагував на повідомлення про вихід низки активістів та організацій із Громадської ради об’єднання "Майдан" (ГРМ), повідомила прес-секретар Куруса Ольга Нижник.

"Після  прес-конференцiї, яка відбулася 9 січня, де мною було озвучено пропозиції до опозиційних сил, в результаті чого окремі колеги зробили заяви про вихід їхніх органiзацiй з Громадської ради Майдану. У зв'язку з цим, звертаюся до Вас з проханням не робити кроків по дискредитації громадського руху", - попросив він членів ГР "Майдану".

Курус наголосив, що рішення ГРМ щодо необхiдностi висування єдиного кандидата було прийнято ГРМ 25 грудня 2013 році, "як реакція на вимоги громадян".

"І прошу це не розцінювати, як ультиматум до опозиційних сил", - закликав він.

"Пропозиція щодо блокування парламенту, з вимогою до влади виконати умови Майдану, прошу вважати не спробою тиску на опозицію, а намаганням посилити позиції Майдану", - додав Курус.

"З метою уникнення непорозумінь та недопущення розколу мiж громадськістю Майдану та  опозицією, я складаю з себе повноваження координатора ГРМ i прошу спрямувати усі зусилля на єднання громадськості довкола Маніфесту ГРМ та вимог Майдану", - заявив він.

УП

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: