• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

Влада використає Форум Євромайданів для розколу, - Шкіряк

Влада використає Форум Євромайданів для розколу, - Шкіряк

Влада хоче використати Всеукраїнський форум Євромайданів у Харкові для переформатування протестного руху в Україні.

Про це на брифінгу у прес-центрі в Штабі національного спротиву заявив член Ради ВО "Майдан" Зорян Шкіряк.

Коментуючи проведення зібрання у Харкові, Шкіряк повідомив, що з достовірних джерел з адміністрації президента було отримано інформацію про темники, які влада на чолі з президентом Віктором Януковичем буде намагатися просунути на зазначеному Форумі.

За його словами, це, зокрема, проект резолюції, яку буде ухвалено на Форумі у Харкові, до якої включено шість пунктів, "які яскраво свідчать про наміри Януковича реалізувати план розколу українського суспільства, подальшого збурення та розколу Майдану".

Шкіряк навів пункти резолюції, які намагається проштовхнути влада:

1. Парламентська опозиція не стала ефективним знаряддям боротьби зі свавіллям автократичного режиму Януковича;

2. Своїми неефективними діями та бездіяльністю парламентська опозиція марнує енергію Майданів. Досі не запропоновано ані мети, ані стратегії, ані реалістичного плану дій;

3. Неефективна діяльність опозиції привела суспільство до депресивного стану, всіляко гальмується процес перетворення громадського сектору на самостійного суб’єкта політики;

4. Підготовка програми структурних реформ (першочергових дій) Уряду по виведенню економіки з кризи;

5. Затвердити Форум Євромайданів як представництво громадянського суспільства в переговорах з владою і опозицією по врегулюванню ситуації в рамках Національного круглого столу.

6. Звернутися до парламентської опозиції з вимогою до 22 січня 2014 року визначити єдиного кандидата для участі у виборах президента України та оголосити про спільне рішення трьох найбільших парламентських опозиційних партій.

Шкіряк зазначив, що "влада, влаштовуючи потужні інформаційні провокації проти активістів Майдану, взяла під контроль частину людей, які будуть у Харкові" та додав, що за допомогою таких людей відбудеться спроба маніпулювання громадською свідомістю з метою дискредитації опозиції та Майдану.

За словами Шкіряка, в тексті резолюції, яку планується ухвалити на Форумі у Харкові, не йдеться про усунення Янукович та уряду Азарова.

"Влада зробить спробу переформатувати загальний контент протестного руху, який сьогодні існує в Україні", - наголосив він.

"Всі ці речі не пройдуть! Ми зможемо докласти максимальних зусиль на об’єднання всіх Євромайданів в одну єдину потужну команду, яка зробить все для того, щоб режим Януковича був усунутий якомога швидше", - заявив Шкіряк.

Як відомо, у Харкові в суботу має розпочатися Перший всеукраїнський форум Євромайданів, який триватиме два дні. Журналістам і досі невідомо, де відбуватимуться пленарні засідання Форуму: організатори не розголошують цю інформацію, побоюючись провокацій.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: