• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Львів посипають піском

Львів посипають піском

Як повідомили на «гарячій» лінії міста, станом на 7 год ранку у місті для посипання вулиць використано 144 м куб піскосуміші.

Відтак, у Галицькому районі працювало 4 піскорозкидувачі та 2 трактори. Ще 2 трактори чергували. Загалом використали 20 м куб піскосуміші. У Франківському районі використали 40 м куб піскосуміші. До прибирання залучено 5 піскорозкидувачів, чергувало 2 трактори та 5 підмітальних машин.

У Залізничному районі станом на 7 год ранку чергувало 2 грейдери, 6 підмітальних машин, працювало 4 піскорозкидувачі, 1 навантажувач, 2 трактори. Використали 18 м куб піскосуміші. У Шевченківському районі використали 24 м куб піскосуміші, працювало 4 піскорозкидувачі, 1 навантажувач, 2 трактори.

У Личаківському районі чергувало 2 підмітальні машини, 2 трактори, працювало 4 піскорозкидувачі та 1 навантажувач. Використано 18 м куб піскосуміші. У Сихівському районі використали 24 м куб піскосуміші, чергувало 2 підмітальні машини, 1 піскорозкидувач, 3 трактори, працювало 2 піскорозкидувачі, 1 навантажувач та 1 трактор.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: