дивись.info

Росія готова обговорити тему України на саміті з ЄС у січні

Росія готова обговорити тему України на саміті з ЄС у січні

Москва готова обговорювати тему України на наступному саміті ЄС-Росія в кінці січня

Про це заявив глава місії Росії при Європейському Союзі Владімір Чіжов на конференції, організованій Центром європейської політики в Брюсселі. Повідомляє УНІАН.

Чіжов зазначив, що не повинно бути змагань двох інтеграційних проектів – Євросоюзу і Митного союзу.

“Відносини між Росією і ЄС насправді краще, ніж часом зображують мас-медіа. Відносини між Росією і ЄС не потрібно зводити тільки до України. Однак Україна – це суверенна країна, яка приймає власні рішення і проводить власну політику. Ми готові обговорювати будь-яку тему на саміті, яка обопільно цікава”, – сказав Чижов.

“Ми також готові до переговорів у тристоронньому форматі, але ЄС відмовився від цієї ідеї, сказавши, що танго втрьох не танцюють”, – додав він.

“Ми повинні знайти шляхи гармонізації ЄС і євразійського інтеграційного процесу. Ми повинні говорити про порівнянності двох інтеграційних проектів. Найкращим шляхом був би шлях зміцнення зв’язків між двома інтеграційними угрупуваннями”, – сказав російський дипломат.

Як наголошується, наступний саміт ЄС-Росія має відбутися в Брюсселі 28 січня.

Як відомо, керівники ЄС критикували Росію за тиск на Україну, результатом чого стало непідписання Києвом Угоди про асоціацію з ЄС на саміті “Східного партнерства” наприкінці листопада в Вільнюсі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.