• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Триває голосування за логотип заявки Львова на Зимову Олімпіаду 2022

Триває голосування за логотип заявки Львова на Зимову Олімпіаду 2022

Сьогодні у мережі Інтернет оголосили он-лайн-голосування за логотип заявки міста Львова на проведення Зимових Олімпійських ігор у 2022 році. Для вибору представлено 4 логотипи. Голосування триває до 26 січня. Про це Дивись.Інфо стало відомо в прес-службі Львівської міської ради.Віддати свій голос можна за посиланням: http://lviv2022.in.ua/

«У Вас є унікальна можливість допомогти у здійсненні Олімпійської мрії тисяч українських спортсменів та уболівальників спорту. Оберіть офіційний логотип заявки Львова та підтримайте прагнення України стати господаркою зимових Олімпійських та Параолімський ігор 2022. Визначивши найкращий із чотирьох варіантів лого, Ви допоможете заявці Львова ефективніше презентувати себе світу. Тому будьте активними, долучайтеся до творення історії майбутнього українського зимового спорту.

Адже Зимова Олімпіада – це нова спортивна та туристична інфраструктура України, користуватися якою зможуть і спортсмени, і туристи. А це закладе фундамент здорового спортивного та оптимістично налаштованого молодого українця», - зазначив Сергій Бубка, голова Національного олімпійського комітету України.

Додамо, варіанти логотипів Олімпійської заявки Львова були розроблені всесвітньо відомою американською дизайнерською компанією «North design», в активі якої робота над логотипами заявок на право проведення багатьох чемпіонатів світу, олімпійських та паралімпійських ігор.

«Шлях до перемоги не простий. Навіть сама участь України в цьому конкурсі – це вже перемога. Адже про цей конкурс будуть говорити в усьому світі, рекламуючи українські зимові курорти. Прямий наслідок – збільшення потоку туристів. Хтось відкриє для себе нашу країну вперше, а хтось закохається в неповторні Карпати і львівський шарм і буде приїжджати до нас знову і знову», – сказав Олександр Вілкул.

Він зазначив, що мета-максимум – домогтися перемоги Львова над конкурентами і провести в 2022 році Зимові Ігри в Україні.

Нагадаємо, у березні 2014 року до міжнародного Олімпійського комітету (МОК) буде подано заявковий файл і гарантійні листи від Національного олімпійського комітету України (НОК) та керівництва міста Львова. В липні 2014 року Виконавчий комітет МОК оприлюднить список міст-кандидатів. Місто, яке прийматиме 24-ті Зимові Олімпійські ігри, оберуть в липні 2015 року на засіданні МОК в Куала-Лумпурі (Малайзія).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: