• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Велорух у Львові має бути логічним і комфортним, - Олег Шмід (відео)

Велорух у Львові має бути логічним і комфортним, - Олег Шмід (відео)

Львів підтримує розвиток сталої мобільності. Минулого року у місті вже вчетверте відбувся Європейський тиждень мобільності. А станом на кінець 2013 року у Львові збудовано понад 30 км велодоріжок та велосмуг.

«У 2013 році почався процес створення пішохідної зони в центральній частині міста. Львів отримав грант у розмірі 600 тис євро на добудову велоінфраструктури на вулицях Липинського та Науковій-Стрийській. Відтак, станом на кінець 2013 року у Львові є понад 30 км велодоріжок.

Розвивати велоінфраструктуру дуже важливо, бо це сталий спосіб пересування, який не потребує великих затрат енергії, пального та є нешкідливим. Щороку збільшується протяжність заторів, місць для паркування не вистачає, тому Львів бере приклад з таких міст, як Амстердам, Копенгаген, Фрайбург», - розповів Дем’ян Данилюк, координатор Європейського тижня мобільності у Львові.

Додамо, Львів має амбітні плани – у місті після завершення першої стадії програми розвитку веломережі, що розрахована на 9 років, має бути 268 км велодоріжок та велосмуг.

«Ця стадія буде продовжуватись, бо нема межі досконалості. Проте перша стадія покликана насамперед зробити велорух у Львові логічним і комфортним», – зазначив Олег Шмід, радник міського голови з питань розвитку велоінфраструктури.

Водночас львівські велосипедисти вже відзначають зручність велодоріжок міста, котрі повторюють основні автомобільні артерії.

Нагадаємо, у 2013 році у Львові вчетверте відбувся Європейський тиждень мобільності, в межах якого провели вимірювання забрудненості повітря, уроки для дітей, майстер-класи, показ веломоди, а також кінофестиваль «Ровер».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: