дивись.info

На Львівщині оголошено прийом документів на отримання премії КМУ

На Львівщині оголошено прийом документів на отримання премії КМУ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України “Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України” за № 1333 від 21.11.2007 р. в області оголошено прийом документів на отримання Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОДА.

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку суспільно-економічного життя України та утвердженню її міжнародного авторитету.

Документи кандидатів для присвоєння Премії приймаються в управлінні молоді та спорту Львівської облдержадміністрації за адресою: м. Львів, вул. ген. Чупринки, 55-А, відділ молодіжної політики, 1 поверх, каб. 1.

Термін прийняття пакету документів – до 7 лютого 2014 року.

За довідковою інформацією можна звертатися в управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації за тел. (032) 238-48-82 (Ольга Леськів).

З необхідною інформацією про вимоги до кандидатів можна ознайомитися на сайті КМУ: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1333-2007-%D0%BF.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.