• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Підозрюваний у побитті Чорновол розповів про свою участь: дали команду з самого верху

Підозрюваний у побитті Чорновол розповів про свою участь: дали команду з самого верху

Підозрюваний у побитті активістки та журналістки Тетяни Чорновіл Андрій Насіковський категорично заявляє про свою непричетність до скоєння цього злочину, обурений тим, що відбувається і по-людськи шкодує потерпілу

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на судовому засіданні Апеляційного суду Києва, на якому розглядалася апеляція на арешт А.Насіковского, він розповів, що живе в Броварах, є адвокатом, а також заявив про те, що не має ніякого відношення до скоєння цього злочину і має алібі.

За його словами , він за своєю особистою ініціативою звернувся до Сергія Котенко (ще один з підозрюваних у нападі на Т. Чорновіл) через соціальну мережу Facebook, щоб той прийшов до правоохоронців і дав пояснення. Він повідомив, що, С. Котенко попросився у нього переночувати, і той залишив його у себе вдома. При цьому, за словами А.Насіковского, С.Котенко не був п'яний, але був досить схвильований. Вранці, продовжує підозрюваний, він викликав С. Котенко таксі, і більше вони не бачилися і не спілкувалися. До цього вони не спілкувалися 4 місяці.

Крім того , А. Насіковскій повідомив, що на прохання правоохоронців він відкривав свою квартиру, щоб ті переконалися , що нікого не ховає . "Я співпрацював зі слідством з самого початку", - заявив він.

Підозрюваний попросив суд скасувати арешт, а якщо це неможливо, то замінити цю запобіжний захід на таку, яка була б не пов'язана з триманням під вартою.

Під час знаходження колегії суддів у нарадчій кімнаті А.Насіковскій поспілкувався з журналістами, відповів на запитання. Зокрема, він розповів, що його алібі - той факт, що А.Насіковскій перебував на момент злочину спочатку у репетитора, а потім у себе вдома - можуть підтвердити 5 чоловік.

А. Насіковскій висловив обурення тим, що відбувається і допустив , що зараз їх не можуть звільнити з-під варти, оскільки коли б звільнили , то це б викликало хвилю обурення Євромайдану через те, що відпускають людей, які нібито побили Т. Чорновіл .

"Я тут знаходжуся тільки тому, що я впустив людини до себе переночувати, більше нічого у них немає. Де справедливість? Якщо мене випустять, то на Майдані буде кіпіш, почне народ обурюватися",- припустив А. Насіковскій .

" Хочу звернутися до Віктора Федоровича, Вікторе Павловичу (генеральному прокурору України Віктору Пшонці): я зустрів Новий рік у в'язниці... До якого часу це триватиме?.. Я не в образі на Тетяну Чорновол, я і не чув про неї, мені її по-людськи шкода, але яке відношення до цього маю я?", - підсумував А. Насіковскій .

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: