дивись.info

Журналіст назвав ректора УКУ троянським конем

Журналіст назвав ректора УКУ троянським конем

Такий коментар спричинив факт хороших стосунків Ганни Герман та Бориса Гудзяка.

Про це стало відомо сьогодні, 16 січня, у Львові на прес-конференції на тему «Що стоїть за тиском на УГКЦ?», повідомляє кореспондент Дивись. Інфо

На прес-конференції виступили проректор Українського Католицького Університету Мирослав Маринович  та релігієзнавець Ігор Ожиївський.

Така заява журналіста викликала неоднозначну реакцію спікерів. Вони не могли дати чіткого коментаря, передаючи слово один одному.

Все ж Маринович сказав, що слова журналіста звучали недоброзичливо. Також він зазначив, що варто розуміти різницю між політичним діячем та ієрархом. Якщо священнослужитель діє ідеологічно – то він не виконує свою місію. Не потрібно вважати, що ієрархи підтримують політичні ідеології.

Нагадаємо, що після того, як курія УГКЦ отримала лист від Міністерства культури з погрозами ліквідувати дану релігійну організацію, Анна Герман виступила з заявою про те, що «Людина має право розмовляти з Богом у будь-якому місці, коли цього прагне її душа» та повністю розкритикувала дії СБУ, і також зазначила, що Адміністрація Президента не давала ніяких розпоряджень СБУ.

Ольга КРАСЬКО, Дивись. Інфо

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.