дивись.info

Українські письменники йдуть здаватись в СІЗО, протестуючи проти диктаторських законів

Українські письменники йдуть здаватись в СІЗО, протестуючи проти диктаторських законів

Письменники проведуть акцію під стінами Лук’янівського СІЗО з вимогою відразу заарештувати усіх, адже норми новоприйнятих Верховною Радою законів неприйнятні. Акція запланована на 18 січня, о 12:00.

“Ми, українські письменники – дуже законослухняні громадяни. Правда, ми жити не можемо без касок на голові і без поїздок колонами по 5 машин. Тому у суботу ми самі прийдемо під Лук’янівське СІЗО, порушивши всі можливі норми “закону Колісниченка-Олійника”. І будемо вимагати, щоб нас за це заарештували. Зрештою, місце митця – в тюрмі, і ця славна традиція протяглася від Шевченка до Стуса”, – зазначають організатори акції.

Організатори акції хочуть продемонструвати владі, що “ніхто нікого не боїться”. “Ніхто не повинен думати, що ми збираємося виконувати ці ідіотські закони. Якщо всі громадяни покажуть, що вони вільно їх порушують, то всіх не посадять”, – прокоментував мету акції організатор Артем Захарченко.

Серед активістів, що братимуть участь в акції, відомі українські письменники брати Капранови, Ірена Карпа, Світлана Поваляєва, Анатолій Дністровий, Іван Андрусяк, Сергій Пантюк та інші. Наразі зголосилося на участь понад сто людей.

1558453_718048064886565_1343327576_n

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.