дивись.info

Законопроекту 3879 більш ніж достатньо, щоб нарешті почати діяти, – Балога

Законопроекту 3879 більш ніж достатньо, щоб нарешті почати діяти, – Балога

Народний депутат Віктор Балога заявив, що законопроект № 3879, за який сьогодні проголосувала більшість у парламенті, – це щось набагато гірше, ніж “реставрація сталінізму”. Про це депутат написав у Facebook, інформує Телеканал 24.

Повірте, бюджет-2014 – це квіточки порівняно з законопроектом 3879, який сьогодні “проголосували руками”. Якщо хтось ще не в курсі, то це не банальне “заочне правосуддя”, це не те що реставрація сталінізму – це щось набагато гірше”, – заявив Балога.

Там і сталінський принцип “більше трьох не збиратися”, і вилучення транспортних засобів у автомайданівців. Адміністративні арешти за участь у мітингах, а під це може попасти будь-хто, хто просто проходив поруч. Виправні роботи за наклеп, яким може бути оголошено будь-яке повідомлення у соціальних мережах. За опір працівникам влади – до 4 років позбавлення волі і ще дуже багато всього. Це Північна Корея в центрі Європи”, – пояснив політик.

Балога заявив, що “цього законопроекту більш ніж достатньо, щоб припинити говорити і нарешті почати діяти, поки ще всіх не попересаджали”.

Зауважимо, йдеться про Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян (№3879 від 14.01.2014). Автори документу – регіонали Вадим Колесніченко та Володимир Олійник. Повний текст законопроекту та супровідні документи опубліковані на офіційному сайті Верховної Ради.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.